17 Nisan’da “Sporda Girişimcilik” Programımızda, Fairplay Events Genel Koordinatörü Cem Durul ve Milli Basketbolcu & Melek Yatırımcı Sinan Güler İle Bir Araya Geldik.

Nisan etkinliklerimiz kapsamında 17 Nisan’da “Sporda Girişimcilik” online programımızla Fairplay Events Genel Koordinatörü Cem Durul ve Milli Basketbolcu & Melek Yatırımcı Sinan Güler ile buluştuk. Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneği projesi olan Spor Gönüllüleri Akademi programlarımızla her ay sektörün değerli isimlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 17 Nisan Cumartesi akşamı online programımızı Zoom üzerinden yaptığımız yayınla gerçekleştirdik. 1200 spor gönüllüsünün katılımıyla yapmış olduğumuz programımız 2 oturumdan oluştu.

Programın ilk oturumunda Fairplay Events Genel Koordinatörü Cem Durul’u ağırladık. Durul, hazırlamış olduğu harika sunumu spor gönüllüleriyle paylaştı. Rakipbul projesinin detaylarını aktararak, futbol dışında farklı branşları da kapsayacak projelerinden ve ayrıca pandemi sonrası hedeflerinden bahseden Cem Durul, katılımcılarımızın chat üzerinden sormuş olduğu sorulara samimiyetle yanıt verdi.

Programımızın ikinci oturumunda ise Milli Basketbolcu ve Melek Yatırımcı Sinan Güler’i konuk ettik.
Spor Gönüllüleri Akademi ekibinin sürprizi ile Necati Güler ve menajer Muhsin Yıldırım da spor gönüllüleri ile buluştu. Sinan Güler, yapmış olduğu sunum sonrası spor alanında girişimci olmanın özelliklerini aktararak sözü babası Necati Güler’e bıraktı. Necati Güler ise yapmış oldukları çalışmalardan bahsetti. Sinan Güler’e katılımcılarımızdan çok sayıda destek mesajları geldi. Güler ayrıca spor gönüllülüğünün önemini vurgulayarak, katılımcılarımızın yöneltmiş olduğu soru ve görüşleri içtenlikle yanıtladı.

Programın gerçekleşmesinde katkıları olan Türkiye Tenis Federasyonuna, bizlerle bilgi ve deneyimlerini paylaşan Cem Durul’a, Milli Basketbolcu & Melek Yatırımcı Sinan Güler’e ve bizleri yalnız bırakmayan spor gönüllülerine teşekkür ediyoruz.

Hatice Merve MUTLU – Spor Gönüllüleri Akademi Haber Editörü

Paylaş