Arama Sonuçları Site Bağlantıları ile Web Sonucu Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 2019

Büyük Takıma Hoşgeldiniz !

Spor Kültürünü yaymak, sporun gelişmesi için görev almak ve kariyerinize katkı sağlamak için ilk adımı attınız.

Spor Gönüllüleri Topluluğu spor organizasyonlarına gönüllü olarak görev alan ülkemizi en iyi şekilde ulusal ve uluslararası organizasyonlarda temsil eden gönüllü grubudur.

Başvuru formlarına kayıt olmak sadece birkaç dakika sürecek, Sms , Whatsaapp ve e-posta gönderimleri ile etkinliklerden önce senin haberin olacak. Her etkinlik için ayrı bir başvuru formu yayınlanıyor ve başvurular organizasyonun ait olduğu kuruma yapılıyor.

Gönüllülüğün sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, kendinize aşağıdakileri sormanız yararlı olabilir:

Neden Gönüllü Oluyorum ?

Muhtemelen gönüllülüğün, toplumun nedenlerini desteklemek için harika bir yol olduğunu ve kendi becerilerinizi ve deneyimlerinizi genişletirken zaten biliyorsunuzdur. 

Gönüllülük bana ne kazandıracak?

İyi bir şey yapmanın getirdiği güzel hislerin yanı sıra, yeni şeyler edinmekten, özgeçmişiniz için yeni beceriler kazanmanıza ve yeni insanlarla tanışma fırsatına sahip olursunuz bu liste sonsuzdur.

Ne yapmak isterim?

Gönüllü olabileceğiniz bir çok organizasyon var, yani ilgi alanlarınızı düşünün ve hangi spor branşında gönüllü olmak istiyorsunuz.

Kariyerinize ve Mesleki hayatınızı gönüllük etkinliklerle ile güçlendirin Spor Organizasyonlarına katılarak gönüllülükle elde ettiğiniz becerilerinizi arttırabilir ve özgeçmişinizi sertifikalarla güçlendirebilirsiniz.

HER ORGANİZASYON İÇİN KURUMA AİT AYRI AYRI GÖNÜLLÜ BAŞVURU FORMU DOLDURULMAKTADIR.

BAŞVURU FORMLARI İÇİN İNSTAGRAM SAYFAMIIZI VE SİTEMİZİ TAKİP ETMENİZİ RİCA EDERİZ.