Arama Sonuçları Site Bağlantıları ile Web Sonucu Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 2019

Büyük Takıma Hoşgeldiniz !

Spor Kültürünü yaymak, sporun gelişmesi için görev almak ve kariyerinize katkı sağlamak için ilk adımı attınız.

Spor Gönüllüleri Topluluğu spor organizasyonlarına gönüllü olarak görev alan ülkemizi en iyi şekilde ulusal ve uluslararası organizasyonlarda temsil eden gönüllü grubudur.

Gönüllü olarak spor organizasyonlarında görev almak için Gönüllü ol formunu doldurarak başlayabilirsiniz.

Kayıt olmak sadece birkaç dakika sürecek, Sms , Whatsaapp ve e-posta gönderimleri ile etkinliklerden önce senin haberin olacak. Her etkinlik için ayrı bir başvuru formu yayınlanıyor ve başvurular organizasyonun ait olduğu kuruma yapılıyor.

Gönüllülüğün sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, kendinize aşağıdakileri sormanız yararlı olabilir:

Neden Gönüllü Oluyorum ?

Muhtemelen gönüllülüğün, toplumun nedenlerini desteklemek için harika bir yol olduğunu ve kendi becerilerinizi ve deneyimlerinizi genişletirken zaten biliyorsunuzdur. Başvuru sahibi adayların% 80’inden fazlasının kendi özgeçmişlerinde gönüllü çalışmalar yaptıklarını biliyor muydunuz?

Gönüllülük bana ne kazandıracak?

İyi bir şey yapmanın getirdiği sıcak bulanık hislerin yanı sıra, yeni şeyler edinmekten, özgeçmişiniz için yeni beceriler kazanmanıza ve yeni insanlarla tanışma fırsatına sahip olursunuz bu liste sonsuzdur.

Ne yapmak isterim?

Gönüllü olabileceğiniz bir çok organizasyon var, yani ilgi alanlarınızı düşünün, ne tür bir sorun ya da destek istiyorsanız, ne kadar zaman kazandırabileceğinizi ve deneyimden ne kazanacağınızı umuyorsunuz.

Kariyerinize ve Mesleki hayatınızı gönüllük etkinliklerle ile güçlendirin Spor Organizasyonlarına katılarak gönüllülükle elde ettiğiniz becerilerinizi arttırabilir ve özgeçmişinizi sertifikalarla güçlendirebilirsiniz.

Gönüllü olarak spor organizasyonlarında görev almak için Gönüllü ol formunu doldurarak başlayabilirsiniz.