Sporda Pazarlama İletişimi

Sporda Pazarlama İletişimi

Programın Açıklaması 

Bu program dünyada farklı kültür ve statülerden insanların bir araya gelebildiği ortak ürün olan sporun hem kendini ürün olarak markalaştırmasını hem de markaları hedefe taşıma noktasındaki önemini keşfetmek isteyenler için hazırlanmıştır.

Programın Alt Başlıkları

Spor Odaklı Pazarlama İletişimi Nedir?

Türkiye’de Spor Odaklı İletişim Çalışmaları

Spor kulüplerinde İletişim Departmanları (Çalışmaları)

 Dijitalleşme Çağında Spor İletişimi ve Spor Pazarlaması

 Genç İletişimcilere Kariyer Tavsiyeleri

Eğitmen

ON İLETİŞİM Ajans Başkanı

Türkiye Atletizm Vakfı Başkanı

İpek ÖZGÜDEN ÖZEN / LinkedIn

1965 Ankara doğumlu olan İpek Özgüden Özen; Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Voleybolcu kimliğiyle Milli Takım da dahil olmak üzere Eczacıbaşı, Galatasaray, Profilo Voleybol takımlarında görev almış olan İpek Özgüden Özen, iletişim sektöründeki kariyerine Ram Dış Ticaret’te Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcılığı ile başladı. 1989-1999 yılları arasında adidas Türkiye Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yaptı.

2000’li yıllarda Beşiktaş Kulübü’nün ilk Pazarlama Direktörü olan İpek Özgüden Özen, kulübün Pazarlama altyapısını oluşturmuştur. Markaların iletişim süreçlerine deneyimleriyle değer katma misyonuyla 2001 yılında ON İletişim’i kuran İpek Özgüden Özen, ekibi ile birlikte iz bırakan, izlenen işlere imza atmıştır.

Eğitim Tarihi

Eğitim Tarihi: 29 Ocak 2021

Eğitim Saati:  20:00 – 21:00

Paylaş