Sporda Girişimcilik – Cem DURUL

Programın Açıklaması  

Sporda Girişimcilik online programımız ile; Spor Girişimciliğinde uzman isimleri spor gönüllüleri ile buluşturacağız.

Program Tarih ve Saati: 17 Nisan 2021. 20:30 – 22:30

Konuk 

Fairplay Events Genel Koordinatörü: Cem DURUL

Konuşmacı İletişim: Instagram

Cem DURUL, 6 Şubat 1986 tarihinde İstanbul’da doğdu. Babasının İstanbullu, annesinin ise İtalyan oluşundan ötürü bu iki ülkenin ortak kültürüyle büyüdü. İstanbul İtalyan Lisesinin ardından Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede lisansüstü eğitimini Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi branşında yaptıktan sonra, Haliç Üniversitesinde Pazarlama Doktorasını yaptı.

Meslek hayatına, donmuş deniz ürünleri ihracatı yapan aile işletmesi Perama Seafood’da İtalya pazarında marka geliştirme uzmanlığıyla başlayan Durul’un mesleki kariyeri 2007 yılında hazırladığı “Rakipbul.com” adlı üniversite bitirme tez projesinin reddedilmesiyle değişti. Daha sonra bu tezi Genel Koordinatörlüğünü yürüttüğü Fairplay Events çatısı altında gerçeğe çevirerek 250.000 halı saha oyuncusuyla Türkiye’nin halı saha ligi olan Bilyoner Rakipbul Ligi’ni hayata geçirdi. 2012 yılında, ligin Avrupa’da farklı 41 ülkedeki muadilleriyle birlikte kurulan Avrupa Halı Saha Federasyonunda Organizasyon Komitesi Başkanı seçildi.

Fairplay Events, 2011 yılından sonra halı saha futbolunun yanı sıra şirketlerin katıldığı 11 farklı spor branşında da etkinlik düzenlemeye başladı. Şirket, Business Cup Futbol Ligi, Tek Pota Ligi, Business Volley Cup, Şirketler Yarışıyor, Socar Olimpiyatları, Türkiye Finans Ligi gibi etkinliklerle her yıl 400’ün üzerinde şirketi, 20.000’in üzerinde kurumsal çalışanı bir araya getiren bir etkinlik ajansı olarak faaliyetini sürdürüyor.

Etkinlik Tarihi

Etkinlik Tarihi: 17 Nisan 2021

Etkinlik Saati:  20:30

Başvuru Formu 

www.sporgonulluleri.com

Paylaş