Spor Gönüllülüğünde 1 yıl!

Spor Gönüllülüğünde 1 yıl! 🎉

Geçtiğimiz sene 30 Ekim’de Bosphorun 10K Beşiktaş Koşusu ile başladığım spor gönüllülüğü macerama Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneği ile bir senedir devam ediyorum.

Bu sene 15 Ekim’de gerçekleşen Bosphorun 10K koşusunda Beşiktaş Belediyesi’nin Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneği adına TEMA Vakfına yaptığı bağışı Beşiktaş Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeynep KARAMAN’dan almak benim için unutulmaz bir anı oldu.

Takım lideri ve takım koordinatörü olarak görev aldığım bu organizasyonlar, birçok konuda deneyim edinmemi sağladı. Televizyonlarda izlediğimiz büyük dünya şampiyonalarının bir parçası olmak, arka plandaki heyecan ve devinim, yapabileceklerimin farkına varmak, farklı kültürlerden insanlarla tanışmak, hep keyifle yaptığım, bir sonrakini iple çektiğim bir aktivite haline geldi. Etkinliklerdeki anılarımı anlattıkça katılmak isteyen arkadaşlarımın gelip mutlulukla etkinlikleri tamamlaması, kariyerimize olan olumlu etkisini görmek bizler için de ayrıca bir motivasyon oldu.

Özetle, 1 yıl boyunca birçok spor branşında Dünya ve Avrupa şampiyonalarına ev sahipliği yapan ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek, spor ve gönüllülük kavramlarının görünürlüğü adına yüzlerce spor gönüllüsü arkadaşımla bir arada, bu ailenin bir parçası olmak hep çok keyifliydi.

Bu yolda beni her zaman destekleyen, örnek olan Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneği Başkanı Şenol Güneş hocama, yolumun kesiştiği spor gönüllüsü arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Her geçen gün birlikte daha iyiye, nice güzel etkinliklere☺️

Paylaş