Spor Gönüllüleri Akademi Kariyer Günleri 2022

Kariyer Günleri 2022
Spor Gönüllüleri Akademi ekibi olarak Kariyer Günleri 2022’nin ikinci gününde; Sporda Kurumsal İletişim oturumu ile Comparisonator Aş İletişim Direktörü Didem Dilmen bizimle birlikteydi. Dilmen, “Değer Yaratma” nın öneminden bahsederek, doğru içerik ile dünyanın her kesimine ulaşılabilebileceğini söyledi.

Spor Endüstrisinde İstihdam ve İş Fırsatları oturumu ile Fırat Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sebahattin Devecioğlu’nu ağırladık. Devecioğlu “ Bir web sayfası okudum. Hayatım değişti.” diyerek, katılımcılarımıza ilham aldığı kaynaklardan bahsederek, spor endüstrisinde iş imkanlarının bir hayli fazla olduğunu dile getirdi.

Kariyer Günleri 2022’nin son oturumunda ise Sporda Etkinlik Yönetimi ile Viewpoint Spor Etkinlikleri Ajans Başkanı Yalçın Özcan’ı konuk ettik. Özcan, spor gönüllülerine verdiği desteği dile getirirken, gelecek projelerinden de bahsetti.

Kariyer Günleri online konferansımızda bizlerle bilgi ve deneyimlerini paylaşan Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Atletik Performans Antrenörleri Derneği Başkanı Doç.Dr.Türker Bıyıklı Apad’a , İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Pazarlama ve Etkinlikler sorumlusu ve UEFA Main Contact Aslı Elif Koç’a , Topluluk Yönetimi ve Strateji Danışmanı, CMX Connect İstanbul Co-Host İlker Akansel’e, Comparisonator A.Ş İletişim Direktörü Didem Dilmen’e , Fırat Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sebahattin Devecioğlu’na , Viewpoint Spor Etkinlikleri Ajans Başkanı Yalçın Özcan’a ve elbette katılım sağlayan 800 Spor Gönüllüsüne teşekkür ederiz.

Hatice Merve Mutlu

Editör / Sunucu

Paylaş