brandsports sporgonulluleri

BRAND & SPORT SUMMIT 2020

BRAND & SPORT SUMMIT BU SENE 17-18 ARALIK’TA SEYİRCİLERE KAPALI BİR ŞEKİLDE ONLINE GERÇEKLEŞECEK

Markalar dünyası ve spor sektörü 17-18 Aralık tarihlerinde ESA Arena’da bir araya gelecek Katılım dijital ortamdan ve bu seneye özel herkese açık olacak.

Bu sene 4.sü düzenlenecek Brand & Sport Summit, 17-18 Aralık 2020 tarihlerinde, Türkiye’de sporun en teknolojik arenalarının başında gelen 42 Maslak içindeki ESA Arena’da, pandemi kuralları çerçevesinde hibrit bir modelle kapılarını markalar ve spor dünyasına açacak.

Birbirinden özel oturumlarıyla, iki gün sürecek etkinlik, yepyeni yayın formatıyla sportstv ekranlarında ve dijital mecralarda kesintisiz yayında olacak. Pandemi koşulları nedeniyle sadece konuşmacıların fiziksel olarak sahnede olacağı etkinlikte, oturumlar seyircisiz olacak ve ekran başından izlenebilecek.

Şenol Güneş, Emre Belözoğlu, Sümeyye Boyacı ve Yasemin Adar gibi Türk spor camiasının değerli isimleri, dünya spor endüstrisinin önemli aktörlerinin yer alacağı etkinlikte yer alacak. Ayrıca WTA Başkanı, Federasyon Başkanları, markalar ile spor ilişkisini temsil eden çok sayıda markanın CEO’su ve Pazarlama Grubu Başkanları, 2021’e ertelenen önemli uluslararası spor organizasyonları öncesinde deneyimlerini paylaşacak.

Geçtiğimiz 3 sene olduğu gibi bu yıl da Brand & Sport Summit, sportstv’den canlı yayınlanacak. Ayrıca etkinlik sportstv web sitesindendijital ortamda yayınlanarak, izleyicilerine hem eş zamanlı hem de geriye dönük olarak ücretsiz izleme imkânı sağlayacak.

Brand & Sport Summit konuşmacıları ve etkinlik programı yakın zamanda duyurulacak. Etkinliği ücretsiz izlemek için brandnsport.com adresinden kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız ile takipte kalabilirsiniz.

https://www.instagram.com/brandnsport/

https://www.facebook.com/brandnsport

https://www.youtube.com/channel/UC8rlhmuiIV3S04kfzpTYgTQ

Paylaş